Kas yra poliravimas?

Trumpai – tai automobilio lako ir dažų sluoksnio trūkumų mažinimo ar pašalinimo procesas.

Detaliau - poliravimas – tai terminas, kuris dabar visame pasaulyje dažniausiai yra vartojamas tiek profesionalių automobilių estetikos atstovų, tiek automobilių entuziastų, norint apibūdinti transporto priemonės dažų sluoksnio restauravimo ir atnaujinimo procesą. Dažniausiai tai atliekama pašalinant paviršiaus trūkumus, kurie automobilio lako ir dažų sluoksnį paverčia blausiu, matiniu bei iškreipia šviesos atspindžius, kas lemia pasikeitusią automobilio išvaizdą, jis praranda pradinį aštrų, švarų ir tinkamą spindesį. Šie trūkumai apima tokius dalykus kaip sukimo žymes, smulkius įbrėžimus, paukščių išmatų bei kelio priežiūrai naudojamų druskų ir rūgščių padarinius, hologramas bei atsitiktinius gilesnius įbrėžimus.






Kaip vyksta poliravimas?

1.    Prieš pradedant bet kokį poliravimo procesą – transporto priemonė yra nuodugniai išplaunama, tam kad būtų pašalinti paviršiniai purvo, druskų ar kitokie likučiai.

2.    Po to, automobilio paviršius yra valomas moliniu padu (angl. Claying). Šio proceso metu yra pašalinami visi priskretę purvo likučiai. (Jei yra praleidžiamas šis procesas, arba jis atliekamas netinkamai – nepašalinti purvo likučiai dar labiau gadina automobilio paviršių, dėl to lieka gilesnį įbrėžimai ir po kelių automobilio plovimų vaizdas grįžta į pradinį).

3.    Po valymo moliniu padu seka pats paviršiaus poliravimas. Pradedama nuo paviršiaus nuodugnios apžiūros bei įvertinimo. Tas vyksta specialių lempų (LED ir halogeninių) apšvietime, nes taip matomi visi paviršiaus trūkumai. Priklausomai nuo Jumis pasirinkto poliravimo tipo toliau atliekamas paviršiaus atnaujinimas su skirtingomis poliravimo pastomis, padais bei mašinėlėmis. Daugiau apie skirtingus tipus galite paskaityti čia. 

4.    Svarbu suprasti, jog tam tikri labai gilūs įbrėžimai gali būti nepašalinami – nes tai keltų per didelį pavojų sugadinti likusią automobilio kėbulo dalį. Tačiau nepaisant to, kad jie liks nepašalinti iki galo – bendras vaizdas bus daug geresnis.

5.    Po poliravimo transporto kėbulas yra valomas isopropilo alkoholiu, kuris pašalina visus likusius riebalus. Tas leidžia pilnai įvertinti kėbulą bei pamatyti švarų ir skaidrų spindesį.

6.    Poliravimo procesas yra daugiakomponentis ir daug laiko užimantis procesas, kuris dažniausiai tampa ilgiausiai trunkančia automobilių estetikos dalimi. Dėl to profesionalus kėbulo poliravimas gali trukti nuo 5 valandų iki kelių parų, priklausomai nuo kėbulo būklės. 


Kodėl poliravimas yra reikalingas net naujoms mašinoms?

 Automobilio estetikos paslaugos yra reikalingos ne tik kelionių mačiusiems automobiliams ir automobilių entuziastams, norintiems, kad jų transporto priemonės spindėtų visada. Jos taip pat yra reikalingos naujiems automobiliams, net ką tik nupirktiems iš salono. 

Atrodo, jog naujas automobilis yra visiškai idealus ir jokių paslaugų jam atlikti nereikia, tačiau realybėje tokio automobilio kėbulas slepia keletas trūkumų. Deja, bet šiuolaikinė mašinų pramonė reikalauja iš tiekėjų, kad automobiliai būtų gaminami ir dažomi ir dengiami greitai, efektyviai, produktyviai, bet ne visada kokybiškai. Dėl to, nuo to laiko kai automobilis išvažiuoja iš gamyklos ir pasiekia Jus, - jo kėbulas yra veikiamas įvairių veiksnių (smėlio, vėjo, lietaus ir kt.). Tai sudaro sąlygas susidaryti mikroskopiniams įbrėžimams bei sukimo žymėms. 

Dėl to, kai Jūsų naujutėlaitis automobilis pasiekia Jus – reiktų atlikti minimalius poliravimo darbus, tam kad tokie mikroskopiniai įbrėžimai būtų pašalinti ir nedidėtų laiko eigoje. O norint apsaugoti automobilį dar labiau – geriausia po poliravimo padengti jį viena iš KERAMIKINIŲ NANO dangų. Apie jas skaitykite čia


Kainas galite pasižiūrėti čia.



Susisiekite su mumis dėl išankstinės registracijos ir informacijos:

El. paštu - [email protected]
I–V 09:00–18:00 Tel.: +370 630 79 211

Facebook'e - Elwrap.lt

Esame Vilniuje, Pirklių g. 10 

Krepšelis

Krepšelis tuščias.