Siūlome Jums automobilių plovimo ir valymo paslaugas!

Dauguma žmonių mano, jog visi automobilių plovimai yra vienodi ir didelės reikšmės neturi. Tačiau tai yra didelė daugumos klaida. Profesionalus automobilio plovimas į save įkomponuoja daug įvairių procesų bei cheminių medžiagų. Pats didžiausias skirtumas – tai, jog profesionalus automobilio plovimas VISADA yra atliekamas rankiniu būdu, o ne automatizuotai. 

              Pirmas žingsnis yra išorės plovimas. Jo metu plaunamas kėbulas, langai, ratlankiai, padangos bei kitos smulkios detalės. Šio proceso metu naudojami auto šampūnai (skirtingų pH), nuriebalintojai, vabzdžių pašalintojai, purvo tirpikliai ir kt.,vėliau kėbulo sausinimas.

              Antras žingsnis – vidaus valymas. Jo metu yra siurbiama visa kiliminė danga automobilyje, sedynės, valomos duklės nuo plastikinių panelių, valomi veidrodėliai ir kiti paviršiai. 

            

Skirtingos plovimo programos

 Pavadinimas

Apibūdinimas 

 Kaina**

 Cheminis salono valymas** (sėdimų vietų, durelių apmušalų, kiliminės dangos,bagažinės, plastmasinių detalių valymas, atnaujinimas, langų valymas, salono džiovinimas )


   
 nuo 150 eur
**Plius PVM
 Kėbulo plovimas Automobilio plovimas su sausinimu ir apsauginę danga (plovimas rankomis, naudojant purvo tirpiklį, aktyviąsias putas, durų arkų valymas)  Nuo 20-25  eur
 Gold plovimasKėbulo plovimas +
salono siurbimas ( salono, bagažinės siurbimas, dulkių valymas, kilimėlių plovimas/siurbimas,langų valymas)
Nuo 40-50 eur
 Pilnas automobilio plovimasPlovimas (plaunama 3 fazių šampūnu, naudojamos spec. priemonė bitumo bei smalų šalinimui, vabzdžių liekanų šalinimas, iron priemonė - metalo dulkėms šalinti, tarpdurių valymas, naudojamas sustiprintas purvo tirpiklis, specialus ratlankių plovimas priemone 
nuo priskretusio purvo, kėbulo sausinimas, dengimas apsaugine polimerine danga.

Nuo 50-100 eur
 Ratų plovimas Specialus ratlankių plovimas spec. priemone 
nuo priskretusio purvo.
Nuo 15 eur
 Vabzdžių nuėmimas nuo kėbulo Specialus kėbulo plovimas cheminėmis 
priemonėmis nuo vabzdžių.
 Nuo 15 eur
 Siurbimas ir panelių valymas Salono valymas (salono, bagažinės siurbimas, dulkių valymas, kilimėlių plovimas/siurbimas,langų valymas)
Nuo 30-80 eur 
Odinių sėdynių valymas impregnavimas Odos  (impregnavimas, gražina elastingumą, apsaugo nuo purvo, trūkinėjimo)
Nuo 50 eur
 Ozonavimas Ozonavimas – tai ekologiškas ir labai efektyvus kompleksinis oro valymas ir paviršių dezinfekavimas. Ozonavimo metu sunaikinamas pelėsis, grybelis, panaikinama biologinė tarša, blogi kvapai. Ozonavimas puikiai pakeičia chemines priemones nepadarydamas žalos aplinkai ar maisto ir žemės ūkio produktams. Ozonas, vienas stipriausių gamtinių oksidatorių jau seniai naudojamas kaip galingiausias natūralus dezinfekantas.  Nuo 40
eur 
   

* Dėl individualios cheminio valymo kainos teirautis vietoje arba telefonu.

**Plius PVM

***Visom plovimo ir siurbimo programoms naudojamos tik profesionalios priemonės.

Susisiekite su mumis dėl išankstinės registracijos ir informacijos:

El. paštu - [email protected]
I–V 09:00–18:00 Tel.: +370 630 79 211
Facebook'e - Elwrap.lt

Esame Vilniuje, Pirklių g. 10 

Krepšelis

Krepšelis tuščias.