Kas yra nano danga?

Keramikinės Nano dangos apsaugo Jūsų transporto priemonės kėbulą nuo lietaus, purvo prikibimo, paukščių išmatų rūgšties, kelio druskų poveikio. Po padengimo Jūsų automobilis spindės dar labiau bei bus palengvinta bet kokia jo priežiūra po to.

Iš esmės – nano keramikinė danga – tai skystos formos polimeras, kuris suteikia ilgalaikę apsaugą padengtam paviršiui. Be apsaugos nuo purvo, polimerinė danga taip pat pasižymi dideliu hidrofobiniu efektu, kas lemia labai gerą atsparumą vandeniui. Dėl to vandens lašai, o kartu ir purvas, labai lengvai nurieda nuo mašinos paviršiaus, neprikibdami. Be šio efekto, polimerinė danga taip pat apsaugo nuo UV (saulės) spindulių poveikio, taip kėbulas ilgiau išlaiko savo spalvą ir ji neišbluksta.

  • Tai viena iš inovatyviausių pasaulyje paviršių priežiūros produktų, sukurtų naudojant naująsias technologijas. 
  • Ši danga suformuoja itin patvarų, slidų ir blizgų sluoksnį, kuris su kėbulo paviršiumi sukimba cheminiu būdu. 
  • Ji yra optiškai neįžvelgiama, 9h kietumo keramikinė danga. 
  • Didelio tankumo keraminis sluoksnis atsparus pH2-pH12 chemikalams. 
  • Taip pat galite būti užtikrinti, jog medžio sakai, smala ir ryškios vandens dėmės be vargo pasišalins.Kam reikalinga nano/keramikinė danga?

·      Atnaujinti Jūsų automobilio kėbulo blizgesį ir patvarumą.

·      Suteikti papildomos apsaugos nuo purvo, ryškių vandens dėmių bei druskų.

·      Sudaryti papildomą slidų kėbulo sluoksnį – kad greičiau ir lengviau pasišalintų nešvarumai ir jie nesukibtų su kėbulo danga.

·      Visą tai pasiekti akiai nepastebimu, bet labai efektyviu būdu

Kokias medžiagas mes naudojame?

Mes naudojame profesionalias Gtechniq priemones. 

Gtechniq tikslas – inovatyviausių pasaulyje paviršių priežiūros produktų kūrimas. Bendrovė vadovaujasi atradimu, kad kitų, taip vadinamų „ilgalaikių“ automobilių dangų gamintojų teiginiai, visiškai neatitinka tikrovės. 

Gtechniq išmaniųjų paviršių mokslo (anglSmart Surface Science) principus taiko kiekvienam savo gaminamam produktui. Todėl Gtechniq panaudodama nanoskalės sudėtinių medžiagų veikimo principus ir atlikdama nuodugnius bandymus suteikia garantiją, kad Gtechniq poliravimo priemonės, valymo ir plovimo priemonės ir ypač blizgos dangos veiks stipriau, sumaniau ir paprasčiau lyginant su bet kuriais kitais jūsų išbandytais produktais.


Kainas galite pasižiūrėti čia.


UŽSISAKYTI

Susisiekite su mumis dėl išankstinės registracijos ir informacijos:

El. paštu - [email protected]
I–V 09:00–18:00 Tel.: (8-630) 79211

Facebook'e - Elwrap.lt

Esame Vilniuje, Pirklių g. 10 

Krepšelis

Krepšelis tuščias.